Prof. Dr. ALİ DEMİRSOY''un I. Ulusal Zooloji Kongresi Davet Yazısı
Prof. Dr. Mustafa KURU KONGRE DAVET MEKTUBU
KONGRE KONULARI
KONGRE TAKVİMİ
KONGRE YERİ
DÜZENLEME KURULU
MAKALELERİN YAYINLANMASI
BİLİM KURULU
BİLDİRİ / POSTER FORMATI
SEKRETERYA
KONAKLAMA / ULAŞIM
KATILIM VE KONAKLAMA ÜCRETİ
KONGRE FOTOĞRAFLARI

 

 

  Hakkımızda

Nobel Bilim ve Araştırma Merkezi önderliğinde düzenlenen 1. Ulusal Zooloji Kongresi 28-31 Ağustos 2013 tarihleri arasında Nevşehirde, 2. Ulusal Zooloji kongresi 28-31 Ağustos 2015 tarihlerinde Afyon'da, 3. Uluslararası Zooloji ve Teknoloji Kongresi (eski adıyla Ulusal Zooloji Kongresi) 12-15 Temmuz 2017 tarihinde yine Afyon'da gerçekleştirilecektir.

Kongrenin başlıca hedefi, akademik düzeyde bir faaliyet olup, ilgili alandaki gelişmelerin paylaşılabileceği bilimsel bir ortam oluşturmaktır. Ülkemiz ve özellikle komuşu ülke bilim insanlarının katılımı ile Zooloji alanında faaliyet yürüten kamu ve özel kuruluşların bilimsel bir çatı altında karşılıklı iştişarede bulunabilecekleri ortam oluşturmaktır.

Kongremizde bildiri ve poster sunumlar gibi bilimsel faaliyetlere ek olarak ilgilenen özel şirket ve araştırma gruplarını bir araya getirecek etkinliklerin de gerçekleştirilmesi düşünülmektedir.

 

Bu sayfa 5144 defa görüntülenmiştir.

  

 

 

 

  

zooloji.gen.tr

alabalik.gen.tr - meyve.gen.tr - sempozyum.gen.tr - kirsalturizm.gen.tr -biyoloji.gen.tr -türkoloji.gen.tr - bulten.gen.tr - editor.gen.tr